Safranbolu Sirkecisi 2011 yılında Safranbolu’da kurulmuş olup, safranbolusirkecisi.com adresli websitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. Şirket faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana “Doğal Sirke” sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Şirketimiz genel olarak ,Doğal Sirke kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır.Şirketimiz bulunduğumuz coğrafyada yetişen elma, üzüm, alıç, kızılcık vb. gibi yemişlerin hiçbir katkı maddesinin eklenmediği, tamamen eski usül ve yöntemlerle üretilen sirkeleri cam şişelere paketleyip müşterilerine sunmaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Şirketimizin temel misyonu müşterilerine sağlıklı ve doğal ürünler sunup %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz

Kullanıcılara yüksek standarttaki sirkeler sunabilen, yeni tatlar ve çeşitler oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

my wishlist

my account

Login
forget password?
new to store? Signup now