Teslimat Şartları

Ürün teslimatlarımızda PTT Kargo firması kullanılmaktadır. Siparişleriniz onay işleminden sonra 2 işgünü içinde kargo firmasına verilir. Kargo firmasının kimi bölgelere gidememesi durumunda siparişi veren kişi kargo firmasının en yakın şubesinden sipariş verdiği ürünü teslim alabilir.

Saat 15.00′ ten sonra gelen siparişler bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cuma günü 15.00′ ten sonra gelen siparişler takip eden pazartesi günü alınmış olarak kabul edilir. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir

Ürünler sadece siparişi veren kişiye ve siparişin verildiği adreste teslim edilir. Teslimatın gerçekleşebilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini ve telefonunu vermeniz yararlı olacaktır. Verilen adreste bulunamayan müşterinin ürünü ilgili şubeye götürülür. Buradan 4 gün içinde alınmayan ürünler iade edilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade Şartları

Satın aldığınız ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uyarak, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade başvurularınız için bize (370) 712 53 68 no.lu telefonumuzdan veya (532) 488 88 53 no.lu Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

İade işlemlerinde kargo ücreti Müşteriye aittir. İadeler mutlaka müşteriye gönderildiği gibi sağlam ambalajda gönderilmelidir. Müşteriden gelen iadede kırık çatlak vs. olduğu takdirde ürün iadesi gerçekleşmez.

İade edeceğiniz ürünü, sizlere gönderdiğimiz fatura ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Niteliği değiştirilebilen ürünlerin iadeleri için ambalajlarının açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürünü, size teslim edildiği andaki durumu ile geri vermeniz gerekir eğer ürünü kullanım söz konusu ise iade kabul edilmez. İadeye gelen ürünler tarafımızdan incelenir, ve teknik raporun sonucuna göre iade kabul edilir.

Yukarıdaki iade şartları yerine getirilmiş ise iade işlemi başlatılır. Bu işlem 3-7 gün arasında değişmektedir. İadeyi onayladığımızda sizlerle görüşülecektir.

Siparişinizin ödemesi bilgilerini vereceğiniz banka hesabınıza gönderilecektir.

my wishlist

my account

Login
forget password?
new to store? Signup now